Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Promotivna cena na stanovi do 31.12.2016

27 135 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 07 дек. 17:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

Stan 59m2 kaj Univerzalna 66 200 ЕУР
Luksuzno namesten stan 78m2 vo Kisela Voda 77 000 ЕУР
EKSTRA STAN VO KOZLE 49 880 ЕУР
PRAZEN STAN VO KOZLE 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Во непосредна близина на Американ Колеџ, новоградба, станбено деловен објект П+6+Пк, врвна енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на електрична енергија и редуцирање на енергетските загуби на минимум со енергетско ефикасни прозорски и фасадни системи. Термичка и звучна изолација обезбедена дополнително со користење на Demit фасаден систем, со фасадна боја wagner diamant. Влезните врати се блиндирани, внатрешните се медијапански, обложени со релјефна декоративна фолија и иноксни кваки, висококвалитетна керамикка во бањи, кујни, ходници. Дабов паркет со завршна обработка во мат. П+6+Пк. Гаражен паркинг простор на 3 нивоа.
Евидентен број 27297
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
SE IZDAVA GARSONJERA VO DEBAR MAALO OD 34M2 200 ЕУР
ODLICEN STAN VO AERODROM 52 000 ЕУР
Se izdava stan vo Taftalidze 1 250 ЕУР
Se izdava namesten 2 soben stan vo Kapistec 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации