Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran i namesten stan vo Novo Lisice

65 000 ЕУР

Се продава од: Владимир 18 ноем. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава комплетно модерно наместен стан од 64m2 + 4m2 подрум, станот е на втор кат со лифт на источна страна приклучен на градско парно, комплетно реновиран со надворешна термо фасада.
Во станот се сменети прозори, целосно реновирани кујна и WC.
Владимир
077837337
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации