Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan od 60m2 vo Aerodrom

250 МКД

Се продава од: Kiril Nastoski 20 јан. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се издава наместен стан 60м2 во Аеородром (Мичурин). Зградата е спроти Танец и одма до Зур маркетот. На први спрат е и има две спални соби. Има тераса, клима, централно парно, интернет и кабловска. Станот е соодветен и за семејства и за студенти.
Kiril Nastoski
078332998
Кон почеток