Објавени: мај 17 2022 10:27

Se izdava prazen stan nas.Aerodrom

МКД

Објавени: мај 17 10:27
Прегледи: 565
Prazen stan vo nova zgrada pozadi Tobako 2 ili sroti Simpo na prizemje so posebna spalna soba ,pogoden i za kancelarija.
Vednas vseliv.
cena 10.000 denari
Agencija Elegant
078/275-448
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации