Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan pogoden za deloven prostor

0 МКД

Се продава од: Igor 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se izdava stan vo Aerodrom, vo blizina na poliklinikata Jane Sandanski.Stanot e so povrsina od 78 m2 na prizemje, do sega ne e vseluvan.Stanot e so golema dnevna soba, otvorena kon kujnata, tri spalni sobi.
Odgovara i za deloven prostor.
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации