Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Aerodrom

960 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Прима Каза 24 дек. 11:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Stan novogradba 66m2 Tineks Karpos 3 72 600 EUR
Novogradba 49m2 vo Kapistec 58 800 EUR
Stan 62m2 vo Centar Bilna apteka 61 000 EUR
Plac za kuka vo Sopiste 53 000 EUR
sifra 2/6864 Aerodrom(karsi skopski pazar) se prodava stan 48m2 so posebna spalna soba na 7/7 kata-potkrovje, so terasa. Ima lift, parno i gleda na istocna strana. Stanot e vseliv i so imoten list. Cena 960e/m2.
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Se izdava namestena kuka vo Taftalidze 1 550 EUR
Se izdava namesten stan vo Crnice 450 EUR
Se izdava kompletno namesten stan Grcka Ambasada 280 EUR
Se izdava 160m2 kuka namestena na Vodno 600 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации