Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Aerodrom

0 МКД

Се продава од: Снежа 08 мар. 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Продавам нов празен стан , воопшто невселен во новата зграда на Адора Парк 1 ( до трите воени кули) во стар Аеродром изграден во 2015 година.
На 5-ти кат во зграда со два лифта. Енергетски ефикасен објект. Има две купатила, три спални, дневна со кујна и трпезарија.Ориентиран североисток-северозапад.Во непосредна близина има детска градинка , основно училиште и поликлиника Јане Сандански.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Снежа
075844058
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации