Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Aerodrom

0 МКД

Се продава од: Снежа 08 мар. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се продава нов стан во изградба со лист за предбележување во зграда на Адора Црква 2 во стар Аеродром.Енергетски ефикасен објект со два лифта . Станот е на 4 -ти кат. Има две спални и дневна, трпезарија и кујна.Ориентација североисток-југоисток.Во непосредна близина има детска градинка, основно училиште и поликлиника Јане Сандански.ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Снежа
075844058
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации