Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 54m2 vo Novo Lisice

52 000 ЕУР

Се продава од: se prodava stan 04 фев. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava stan vo Novo Lisice 54m2 na 4 sprat vednas kaj katnata garaza .
se prodava stan
078483687
Leaflet
Кон почеток