Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 65m2 vo Aerodrom

68 000 ЕУР

Се продава од: Данило 08 мар. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Одржуван,реновиран,со надворешна изолација,на 3ти спрат,на јужна страна,паркинг простор,мирно место,во близина има и градинка и школо,на 20 мин од Капитол и Бисер
Данило
070-546-881
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации