Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 67m2 na prizemje vo Aerodrom

65 000 ЕУР

Се продава од: Dragan 23 дек. 14:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo Aerodrom do TC Biser od 60 m2 stanben prostor, 13 m2 balkoni i 3m2 podrum, stanot e na prizemje so dvor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации