Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 92m2 vo vo Aerodrom Michurin

101 200 ЕУР

Се продава од: Suzana 08 мај 00:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина

Se prodava stan vo Micurin od 92m2 vo zgrada vo zavrsna faza, na prizemje so sopstveno parno i parking plac. Stanot e so 2 spalni, 2 kupatila, i golema dnevna so trpezarija i kujna, kako i 1 terasa. Odlicen stan so odlicen raspored na mnogu ubava i mirna lokacija.
Cena 1100 evra m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации