Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben renoviran stan vo Aerodrom

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 11 апр. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
NOVA KUKA OD 110m2 VO TEFERIDZE 0 ЕУР
Stan od 71m2 vo Kisela Voda 0 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO GRADBA TAFTALIGE 2 0 МКД
STAN OD 82M2 KAJ UNIVERZALNA SALA 0 ЕУР
Божиноски Недвижности продава трособен стан во Аеродром. Станот се наоѓа на 4 кат со лифт, ориентација исток - север. Станот е реновиран пред една година. Дневна со трпезарија, посебна кујна со природна вентилација, две комотни спални, две тераси, купатило + подрум од 6 м2.

шифра:4949
контакт: Благоја 076/355-221
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
STAN OD 42m2 VO KAPISTEC 0 МКД
Se izdava stan vo Aerodrom Povolno 160 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Prekrasna kuka vo Radisani 145 000 ЕУР
Кон почеток