Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN NOVOGRADBA NA 2 KAT VO NOVO LISICE

61 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 06 мар. 17:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
STAN VO AERODROM NAMESTEN RENOVIRAN 250 EUR
NOV 3 SOBEN NAMESTEN ILI PRAZEN VO KOZLE 0 MKD
3 SOBEN STAN VO PONOVA ZGRADA 76 000 EUR
UBAVO NAMESTEN 3 SOBEN STAN 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Ш.24261 СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН 66М2 ВО НОВОГРАДБА ВО НОВО ЛИСИЧЕ НА КАТ 2/6
ОРИЕНТАЦИЈА И/С ИМА И ГАРАЖЕН ПРОСТОР

ЦЕНАТА Е 61.000 СО ГАРАЖНИОТ ПРОСТОР

КОНТАКТ ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
DVOSOBNI STANOVI VO N D GRUEV 41 000 EUR
PRAZEN 2-SOBEN STAN KAJ STUD. DOM G. DELCEV 200 EUR
NOV TROSOBEN STAN OD 60M2 VO VLAE 47 500 EUR
PRAZEN 2 SOBEN STAN KAJ CRKVATA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации