Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 43m2 vo Aerodrom promotivna cena

41 670 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 07 дек. 18:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

Evtino dvosoben stan vo K.Voda 32 650 ЕУР
Luks stan za izdavanje vo Debar Maalo 370 ЕУР
ODLICEN STAN VO KARPOSH 77 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA NOV STAN VO KARPOSH1 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Во непосредна близина на Американ Колеџ, новоградба, станбено деловен објект П+6+Пк, врвна енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на електрична енергија и редуцирање на енергетските загуби на минимум со енергетско ефикасни прозорски и фасадни системи. Термичка и звучна изолација обезбедена дополнително со користење на Demit фасаден систем, со фасадна боја wagner diamant. Влезните врати се блиндирани, внатрешните се медијапански, обложени со релјефна декоративна фолија и иноксни кваки, висококвалитетна керамикка во бањи, кујни, ходници. Дабов паркет со завршна обработка во мат. П+6+Пк. Гаражен паркинг простор на 3
нивоа.
Евидентен број 27304
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
MODERNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 79 000 ЕУР
STAN VO NOVO LISICE 89 800 ЕУР
Se izdava garsonjera vo centar 180 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 56 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации