Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 4soben vo Aerodrom Tri Biseri

0 МКД

Се продава од: Stan 04 окт. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг), на 2-ри кат.
Цена по договор.
Контакт телефон - 070-498-778
Кон почеток