Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 59m2 kaj Tobako vo Aerodrom

0 МКД

Се продава од: Кирчо 15 септ. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се продава стан кај Тобако во Аеродром во зградата на Голден Арт-нова градба. Станот гледа на две страни југ и запад, 59 м2 .трособен со две спални, има имотен лист.
Контакт, Кирчо 070/33 85 96
Кирчо
070338596
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации