Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan do Fond za PIOM

57 000 ЕУР

Се продава од: Предраг 16 фев. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан 950 ЕУР м2
Предраг
022576024
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации