Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN KAJ POLICIJATA LISICE 95m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 29 дек. 12:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Deloven prostor vo Aerodrom 48m2 53 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЛИСИЧЕ ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИЦИСКАТА СТАНИЦА,СО КВАДРАТУРА НЕТО 79М2,16М2 ТЕРАСИ/ЛОЃИИ И 5М2 ПОДРУМ.СТАНОТ Е НА 7 КАТ НЕ Е ПОСЛЕДЕН ИМА ДВА ЛИФТА , ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ И ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР-ЈУГ,ИМА ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,ГОЛЕМА ДНЕВНА,ТРПЕЗАРИЈА,КУЈНА СО ПРИРОДНА ВЕНТИЛАЦИЈА,БАЊА,ГОСТИНСКО ВЦ ,УТИЛИТИ И ТРИ ЛОЃИИ.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

ШИФРА.2087

АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации