Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan na prizemje so 2dvora 790evra/m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 27 мај 13:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

SE  IZDAVA POVOLNO STAN VO CENTAR 270 ЕУР
SE IZDAVA SUPER STAN VO CENTER 500 ЕУР
STAN 60m2  VO DEBAR MAALO 66 000 ЕУР
STAN NA BIHACKA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Стан на приземје со два влеза и два двора. 3 спални соби, дневна со трепезарија и кујна, купатило и тоалет посебен со вградена кујна. Во близина на хотел Русија.
Цена по договор 32928
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
STAN VO K.VODA OD 34m2 30 100 ЕУР
SE IZNAJMUVA ODLICEN STAN VO KARPOS 2 250 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO TAFTALIDJE 1 220 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 48 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации