Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 40m2 vo Aerodrom novogradba

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 07 јан. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава празен стан 40м2 во новоградба во општина аеродром. Можна е замена со доплата за помал стан од околу 30-тина квадрати. Пожелни се брзи и практични солуции.
Aleksandar
071/295-657
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации