Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 59m2 vo Aerodrom

57 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Нови Мпжности 08 авг. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo nas Aerodrom na visko prizemje so cist imoten list so odobrenie i za deloven prostorso vlez od dvor mosne povolno
Нови Мпжности
071668162
Leaflet
Кон почеток