Македонски | Shqip | English |

STAN OD 63M2 VO AERODROM ITNO

Се продава од: Nenad 27 јан. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 000 МКД

Број на соби: 2,5
Адреса: Видое Смилески Бато
Површина: 63 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
ПРОДАВАМ СТАН ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ НА УЛ.ВИДОЕ СМИЛЕСКИ БАТО, 63 М2.
Нема посетени огласи
Кон почеток