Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 66m2 vo Novo Lisice

57 500 ЕУР

Се продава од: ристе 11 дек. 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
продавам стан во ново лисиче на 2 кат ,со две спални ,градба 2012 година .со вграден плакар во ходникот ,ролетни .
ристе
071 204 720
Leaflet
Кон почеток