Објавени: јун. 21 2022 03:45

Stan od 78m2 vo Novo Lisice

ЕУР

Објавени: јун. 21 03:45
Прегледи: 5306
Се продава стан во Ново Лисиче на одлична локација со две спални и комотна дневна , кујна, терпезарија, голем ходник и бања . Станот има 78 м2 + 6 м2 подрум ,на 9 кат (во зграда со 15 ката), 3 лифта , централно парно греење,западно ориентиран, има чист имотен лист.
Цена 955 евра/м2
Инфо на тел 070 273 497 (од 10 до 20 часот)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации