Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 85m2 vo Skopjanka

67 000 ЕУР

Се продава од: Mimi 27 ноем. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava stan vo Skopjanka na 5ti sprat od vkupno 6 sprata,vlezot e so dva lifta,stanot e 85m2 so dve spalni dve w2 i terasa
Leaflet
Кон почеток