Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan so dvor

165 ЕУР

Се продава од: Vojce 04 окт. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stan na prizemje 133 m +dvor so tetasa 90m + dve garazni mesta
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации