Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan so sopstven dvor

150 000 ЕУР

Се продава од: Vojce Blazevski 08 дек. 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Stan od 140 m i dvor od 100 m plus dve garazi
Vojce Blazevski
078-326-139
Leaflet
Кон почеток