Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan sproti Kapitol vo Aerodrom

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 17 апр. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2836 Огласи во продавницата

STAN VO SKOPJANKA -
STAN VO MADZARI -
KANCELARII CENTAR VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
PREKRASEN STAN VO VLAE 185 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се продава празен стан од 55 м2 + 2м2 подрум/ дневна соба, трпезарија, кујна, една спална соба, тераса, ходник, купатило, подрум, на трети кат од можни пет, лифт има и парно греење има. Спроти трговскиот Капитол. Цената не е фиксна
Евидентен број 31043
Контакт Тоше 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2836 Огласи во продавницата
Kompletno nameste stan vo Kozle 36 500 ЕУР
DVOSOBEN stan 36m2 CENTAR  Blizina na Klinicki 46 800 ЕУР
Plac vo Pintija 60 000 ЕУР
Stan od 82m2 vo Skopje 84 000 ЕУР
Кон почеток