Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO AERODROM 46m2

42 000 ЕУР

Се продава од: ЛИДЕР 21 септ. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 46m2 vo Aerodrom vednas sproti Tri biseri, stanot raspolaga so dneven prestoj, komforna spalna, kujna so trepezarija, balkon, banja!!! Pozicioniran na II-ri kat vo zgrada bez lift, pogled kon zelenilo, odlicen raspored i lokaciska postavenos na samo 10minuti od centarot na gradot, vo neposredna blizina ucilishte,gradinka,trgovski centri, parkovi...Poveke informacii na 078-263-435
ЛИДЕР
078-263-435
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации