Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO AERODROM 83М2

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Вчера 12:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Аеродром во близина на автобуската станица,83м2 со две спални соби,дневна,трпезарија,кујна со прозор,гостинско вц,бања,балкон и подрум 4м2.Станот е на 1 кат има лифт и централно греење,ориентација северозапад.Се продава празен ,полунаместен(со вградени плакари) или комплетно наместен во зависност од потребите на купувачот.Станот е погоден за фамилија или за фирма.
шифра.2039
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Visit our store page
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Show on the map
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Кон почеток