Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO AERODROM 90m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Денес 11:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
СЕ ПРОДАВА ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН СТАН ВО АЕРОДРОМ 90М2 И 4М2 ПОДРУМ,НА 11 КАТ НЕ Е ПОСЛЕДЕН ИМА ДВА ЛИФТА,СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ,ГОЛЕМА ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА,ГОСТИНСКО ВЦ,БАЊА И ДВЕ ЛОЃИИ.ГРЕЕЊЕ ЦЕНТРАЛНО.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.2091
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
STAN KAJ POLICIJATA LISICE 95m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации