Објавени: септ. 15 2021 12:24

Stan vo Aerodrom Cevahir Kula A

ЕУР

Објавени: септ. 15 12:24
Прегледи: 10
Prodavam stan vo Aerodrom Cevahir Kula A. Stanot e na 4ti sprat i se prodava namesten. Ima 51m2 so terasa i pogled kon centarot na gradot.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации