Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Aerodrom itno

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Goran 17 апр. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Стан во Ново Лисиче со тераса и подрум
Goran
Posreduvame vo promet so nedviznini - Zakup i Kupoprodazbi na Stanovi i Delovni Prostori Agenciskata usluga na Zakup do 300e se naplatuva samo od stranata na sopstvenicite na nedvizninite
Посетете ја нашата продавница
Partizanski Odredi 46 Прикажи на мапата
+389 70250658
Leaflet
Goran

Goran

156 Огласи во продавницата
STAN 55m2 KARPOS 4 DO CITY MALL 54 000 EUR
Ubava kuka na Vodno 430 000 EUR
Novogradba Nevselen stan do City Mall so nov mebel 380 EUR
Se izdava namesten stan vo Centar 350 EUR
Кон почеток