Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 10 дек. 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Аеродром во завршна фаза на градба ,со квадратура 53м2 со една спална соба,лоѓија-тераса и подрум од 4м2.Станот е на 1 кат има лифт и централно греење.Има можност за купување и на надворешен паркинг .Цена поволна .
шифра.2038
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 ЕУР
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации