Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO AERODROM

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 11 мај 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

ODLICNA PONUDA KISELA VODA 0 ЕУР
СЕ ИЗДАВА ПРЕЗЕН СТАН ПРИЗЕМЈЕ  ЗА ДЕЛОВНА НАМЕНА 0 МКД
SE IZDAVA NOV STAN VO VLAE SO 3 SPALNI 290 ЕУР
KOMPLET RENOVIRAN TRОSOBEN STAN 63m2 AVTOKOMANDA 56 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен бр: 4704
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е со една спална,дневна,кујна,бања,тераса.
3/5 има лифт.
2008 година на градба.
Греење на струја.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Kuka vo Volkovo 0 МКД
3soben stan vo Aerodrom 0 МКД
Se izdava kuka vo Crnice 800 ЕУР
Se izdava 3 soben stan vo Taftalidze 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации