Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Aerodrom

60 000 ЕУР

Се продава од: Vele 19 мај 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam 2 soben stan vo Aerodrom ,63 m2 na prvi
kat od 4, so parno, ponova zgrada, so podrum 6m2,
ima moznost za prosiruvanje + 1 soba, cena po dogovor, moze i za firma.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации