Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Aerodrom

Се продава од: Vide lazarevski 20 јун. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanot se naogja sproti Tri biseri i e na 4ti kat so besplaten parking pred zgrada.
Cena po dogovor.
Vide lazarevski
071339406
Leaflet
Кон почеток