Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Dracevo 64m2 i 6m2 podrum

40 000 ЕУР

Се продава од: Marjan Gjorsev 21 окт. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se Prodava Stan vo naselba Dracevo od 64 m2 vednas do igralisteto na SSK mladinec.
Stanot e na Ulica Kopernikova 19.
Stanot raspolaga so 2 spalni sobi,dnevna soba,kujna,kupatiloi, predsobje i terasa.
Tel za kontakt;
070/351-753
070/351-754
Marjan Gjorsev
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации