Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO GRADBA VO AERODROM

43 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕРФЕКТ 10 јан. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 190 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 5 700 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
TROSOBEN NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: E-111392
Се продава стан во градба во Аеродром кај Тобако 2 38м2 на 5 кат со лифт. Градбата на зградата ќе биде готова најдоцна до декември 2020г.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата
Se izdava trosoben stan vo Centar -
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 400 ЕУР
SE IZDAVA STAN ZA KANCELARII VO STROG CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
Кон почеток