Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO N LISICE 84M2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA

67 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: House Imperial - Агенција за недвижности 05 дек. 15:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава наместен стан во Ново Лисиче во близина на Т.Ц Лиса 71м2 со тераса + 13м2 на 7/7 кат (плоча па кров) со лифт и парно,има 2 спални соби.Новоградба
Шифра 20047

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasata web strana www.houseimperial.com
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403325, 078403326
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
STAN VO CRNICE 79M2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA 86 900 ЕУР
STAN VO TAFT 1 ADORA DIAMOND 70m2 2 SPALNI NAMESTE 95 000 ЕУР
STAN VO N LISICE 45m2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA 47 000 ЕУР
Stan vo MIDA 51m2 so 1 SPALNA NOV I NAMESTEN 66 000 ЕУР
Кон почеток