Објавени: мај 10 2022 10:57

Stan vo naselba Aerodrom

Објавени: мај 10 10:57
Прегледи: 656
Продавам стан во градба во населба Аеродром, веднаш до поликлиниката Јане Сандански, на 3ти кат со површина од 57,5м2 со две спални со паркинг место на ниво минус 1.
Телефон за контакт 070734419

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации