Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Novo Lisice od 69m2

64 000 ЕУР

Се продава од: zoran 16 јан. 02:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Stanot se naoga Karsi FFM raspolaga so tri sobi golema dnevna i so odlicen raspored
Leaflet
Кон почеток