Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO NOVO LISICE

89 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 19 мај 10:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата

STAN VO KARPOS 4  HITNO PO TOP CENA 67 000 ЕУР
Nov stan vo Cair 42 000 ЕУР
PREKRKASEN STAN VO AERODROM 68 000 ЕУР
Stan od 77m2 vo Kapistec 89 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава 3-собен стан од 92м2 во Ново Лисиче, во непосредна близина парк и маркети.
Евиденциски Број :29087
Контакт :Ѓорѓи 078/329-048
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата
Odlicen stan vo Kapistec 350 ЕУР
Se izdava namesten stan so 1 spalna kaj Pedagoska 260 МКД
Se iznajmuva luksuzno namesten sprat od kuka 400 ЕУР
DVOSOBEN STAN POVOLNO VO GORCE PETROV 33 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации