Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO NOVO LISICE

80 750 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕРФЕКТ 29 ноем. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 260 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: E-111414
Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче кај ЕВН, 95 м2 на 2 кат со централно парно греење и со лифт. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија и 3 спални соби.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO MICHURIN 300 ЕУР
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR 490 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KAPISHTEC 300 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
Кон почеток