Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2021 12:00

Stan vo Porta Vlae 64m2 so edna spalna soba renoviran

ЕУР

Објавени: мај 20 12:00
Прегледи: 380
Се продава стан во Порта Влае 53м2 со две тераси + 11м2 на 13/14 кат со лифт и парно,има 1 спална соба.Реновиран
Шифра 22676
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации