Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi 71 i 32m2 vo Aerodrom

0 МКД

Се продава од: Vojce 24 септ. 09:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan od 71 m garaza 15 m i podrum 4 m vo zgrada so 6 stana na vtori kat istiot ima moznost da koristi tarasa od 70 m , vo istata zgrada ima i garsonjera od 32 m so dvor od 30 m na prizemje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации