Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN 63m2 Novo Lisice

990 ЕУР

Се продава од: .. 03 окт. 08:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам трособен 63 м2 стан во Ново Лисиче. (зграда Настел - кај Рамстор)
Станот е пред некоја година изграден.

Станот има голем ходник, 2 спални, дневна, кујна, трпезарија и убава тераса.
Има неколку француски прозорци, обични прозорци, бамбус паркет и централно парно.

Цената е 990 евра м2 за празен стан. Можност за договор за продажба на наместен со сите нови елементи во станот.

Паркинг место (едно или две) дополнително цена по договор.

Контакт телефон,
071504522
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации