Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan so terasa i podrum nad igralisteto

80 000 ЕУР

Се продава од: Dragan 16 ноем. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава реновиран стан во одлична состојба во Ново Лисиче. Станот има станбена површина од 72м2 + 7м2 тераса + 6м2 подрум, се наоѓа на 3 спрат (поткровје), без лифт. Станот се продава со клима уред. Доста простран и изобилува со светлина и мир. Составен е од отворен простор -голема дневна, кујна, трепезарија, со двоен пристап на тераса со поглед на игралиштето и парковите во населбата. Има две спални соби, две купатила, еден шпаиз и додатна просторија до кујната. Цената не е фиксна и може да се договара. Контакт на телефон
070 729968/070 486636.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации