Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Zeleznicka Aerodrom 45m2 so spalna

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS Вчера 10:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата

D Maalo Stan od 50m2 so 2 spalni NOV 0 МКД
Izdavam stan pozadi UNIVERZALNA CENTAR 0 МКД
Se izdava LUKSUZEN stan od 53m2 vo CENTAR 0 МКД
Izdavam VLAE so 2 spalni NOV PRAZEN 160 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Kaj n.Zeleznicka
stan so 1 spalna
ubav raspored
45 m2 na 3/4 kat
POLURENOVIRAN

cena po dogovor
075-366-508
AKVARIUS
  Online
075366508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата
CENTAR nov 74 m2 na 2 kat 0 МКД
Taftalidze  2 spalni NOV so imoten list 67 000 ЕУР
Vrata  vlezna so kasa pervazi i brava 3 000 МКД
Hrom Trosoben kaj Sp Planet na 2 kat 48 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации